5th week summary

Tento týden nebyl zas až tak normální jako předchozí a to nejen, že jsme v úterý měli volno (juhuuu), ale také jsme ve středu učili všichni společně naposledy. Přinesli jsme všichni vlajky a nějaké sladkosti z naší země (miluju bonbóny white rabbit z Hongkongu :D) a ukazovali si pohledy a fotky. Udělali jsme mnoho společných fotek a byl to celkově báječný den. Bude mi to chybět! ;)

Čtvrtek jsme s Dagmar dali dětem test a to bylo .. :D Ale někteří to opět zvládli na plný počet, takže jsme je asi něco naučili!
//This week wasn't such a normal as other was. On Tuesday we had a free day  (yees) and Wednesday was a last day when we taught together. We brought our flags and some sweets (I really love sweets white rabbit from Hongkong). It was great day and I will miss it. On Thursday we (me and Dagmar) have children test and it seems that we taught some guys little bit of English. 

No a víkendu jsem byla s Dagmar v Salvadoru, kde to bylo fakt super. :) 
// On the weekend I was with Dagmar in Salvador. It was really good trip. I liked Salvador.



Posledních pár dní v Brazílii strávím v Rio de Janeiru a pak bye bye Brazil, welcome Europe. Ale docela se už těším, je to fajn pocit vědět, že se vracíte domů.
//Last few days in Brazil I will spend in Rio de Janeiro and then bye bye Brazil, welcome Europe. I am looking forward to my home. 

Komentáře