3rd week summary


Přijde mi, že ten čas utíká čím dál tím rychleji! Od pondělí do středy jsem byla klasicky v neziskovce, mezitím jsem stihla jeden mini výlet. Ve čtvrtek jsem si udělala volno, měla jsem toho nějak dost z těch dětí .. Šla jsem na pláž, poseděla jsem si na mole  s kokosem v ruce a prostě relax pohoda klídek.
V pátek jsem pro svoji hostovskou rodinu uvařila jednu z českých klasik - rajskou. Je to neuvěřitelný, ale já jako absolutní amatér jsem to zvládla. Dokonce i knedlíky! A oběd měl úspěch. Jako dezert jsme měli domácí brigadeiro. Oooo!
//On Friday I made a lunch for my hosts. I cooked one of the czech traditional food - rajská (tomatoe sauce). It's incredible but I did it without some problems! It was ym first time when I did it. :D After it we had a homemade brigadeiro. Mmm!



O víkendu jsme jeli s rodinou do města Quixadá, kde jsem poznávala krásy vnitrozemí. A pochopila jsem, že Brazílie není překrásná jen kvůli plážím, ale i díky neuvěřitelně krásné přírodě.
// On the weekend we were with my hosts in Quixadá - the city in the inland. I found out that Brazil isn't so beautiful just for the beach but of course for its nature!
 Acude Cedro                             

A tady jsou nějaké fotky, které jsem nasbírala za tento týden. // Here are some photos I took during the week.
Kavárna Prague ve Fortaleze! // Prague cafe in Fortaleza!

Je libo ovoce? // Do you want some fruit?

Vítejte přátelé! (v restauraci nedaleko Quixadá) // Welcome friends! (in the restaurant near Quixadá)

A to byl můj třetí týden tady a to znamená, že mám před sebou přesně půlku. A tak doufám, že toho stihnu, co nejvíc! //And this was my third week here and it means that I only have 3 weeks here. I must enjoy every day here!



Komentáře